8 вірних ознак того, що захопленість чоловіка вами набагато менше, ніж він каже

Якщо повністю довіряти словам, то ви можете запевнити себе в тому, що чоловік, з яким ви зустрічаєтеся, абсолютно божевільний від вас.

Це дивовижне почуття, але чи реальне воно?

Помітивши деякі з наведених нижче ознак, вам варто задуматися про те, чи настільки сильна його симпатія:

Ви часто першою ініціюєте контакт

Нормально писати чи дзвонити першою — іноді — але що якщо це доводиться робити постійно? Можна виправдовувати чоловіка його зайнятістю, але найчастіше це говорить про його реальний погляд на стосунки. Йому приємно, що ви поруч, але не більше.

8 вірних ознак того, що захопленість чоловіка вами набагато менше, ніж він каже

Він досі не пішов із сайтів знайомств

Чоловік такий щасливий з вами і так радий, що зустрів вас… але він досі не виключив себе з сайтів дейтингу. Можливо, він не виявляє на них жодної активності і клянеться, що просто «не спромігся їх видалити», чи не так?

Що ж, це одна з тих яскравих ознак, що вона недостатньо захоплена. Якби справи були інакше, на його телефоні не залишилося б слідів додатків для знайомств.

Він уникає слова «ми»

Якщо ви зустрічаєтеся не кілька тижнів, а більш тривалий час, у чоловіка не повинно бути проблем із займенником «ми». Навіть якщо це так просто, як сказати, наприклад, ми ж збиралися замовити піцу.

Коли чоловік щосили намагається зберегти свою індивідуальність, кажучи тільки «я», тут може бути проблема.

Ніколи не враховує вас у своїх планах

Логічне продовження минулого пункту — можливо, чоловік може виїхати на вихідні чи навіть розмірковувати про переїзд до нового міста і зовсім не хоче обговорити це з вами.

Це може стосуватися і дрібниць, наприклад вибору фільму або ресторану. Така поведінка не просто егоїстична, а це ще одна з основних ознак того, що ви йому не дуже подобається.

Для нього нормально пропадати на пару днів

Необов’язково бути разом 24 години на добу 7 днів на тиждень, але якщо ви зустрічаєтеся з кимось або рухаєтеся до відносин, є як мінімум регулярне спілкування.

То чому ж він пропадає на кілька днів і, здається, навіть не нудьгує за вами? Щось не так.

8 вірних ознак того, що захопленість чоловіка вами набагато менше, ніж він каже

Він може порушувати плани чи спізнюватися

Чоловік, якому ви подобаєтеся, – той, хто з’являється вчасно і для кого час, проведений з вами, – пріоритет. Якщо у нього часто щось йде не так, він скасовує плани, переносить зустрічі чи спізнюється – це не дуже добрий знак.

Ви не знаєте його друзів та родину

Перші місяці стосунків люди можуть придивлятися один до одного, повністю не впускаючи у свій світ. Це означає, що знайомство з близькими має відбутися пізніше, але не такі зустрічі трапляються. Можливо, чоловік соромиться вас, бачить якийсь суттєвий недолік або просто не хоче, щоб стосунки ставали серйознішими.

Може дивно реагувати на компліменти та емоції

Щоразу, коли ви говорите про свої почуття, про те, що сумуєте, нависає тиша. Можливо, йому незручно за те, що він не відчуває до вас таких самих почуттів у відповідь.

Незручність у вираженні емоцій, замішання, поведінка хамелеона — усе це говорить про те, що чоловік має певні сумніви.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Proudly powered by WordPress | Theme: Beast Blog by Crimson Themes.