Ніацинамід: супергерой у догляді за шкірою

У догляді за шкірою застосовується багато інгредієнтів, і сьогодні ми хочемо звернути увагу на ніацинамід та його ефективність. Ніацинамід, або нікотинова кислота – це водорозчинний вітамін В3, який часто можна зустріти у складі доглядових засобів. Як він працює та що робить його цінним компонентом? Розбираємось нижче, а жіночий блог uchis.com.ua нам у цьому допомагає.

Поліпшення текстури шкіри

Ніацинамід позитивно впливає текстуру шкіри. Він допомагає зменшити видимість зморшок та тонких ліній, роблячи шкіру гладкішою. При регулярному використанні сироватки “Супер Сяйво” з ніацинамідом, шкіра стає більш рівною, гладкою і м’якою на дотик.

Ніацинамід: супергерой у догляді за шкірою

Зменшення жирного блиску

Іншою важливою властивістю ніацинаміду є його здатність брати участь у регуляції вироблення шкірного жиру. Він допомагає зменшити блиск шкіри та запобігаючи появі проблем, характерних для жирної шкіри. В результаті шкіра набуває матового і свіжішого вигляду.

Зволоження та захист

Ніацинамід сприяє покращенню рівня зволоження шкіри та зміцненню її захисного бар’єру. Він допомагає зберегти вологу в клітинах шкіри, запобігаючи її втраті. В результаті шкіра стає більш зволоженою, сяючою і менш схильною до впливу навколишнього середовища.

Ніацинамід: супергерой у догляді за шкірою

Зменшення пігментації та вирівнювання тону шкіри

Завдяки своїй дії ніацинамід допомагає скоротити видимість пігментних плям, вирівняти тон шкіри та надати їй свіжого вигляду.

До речі, ніацинамід – один із ключових інгредієнтів сироватки для обличчя “Супер Сяйво”. Поєднання з вітаміном С* і саліциловою кислотою перетворює такий відхід у б’юті-ріутал з комплексним підходом, що скорочує пігментні плями, що повертає шкірі сяйво та гладкість.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Proudly powered by WordPress | Theme: Beast Blog by Crimson Themes.